MOC JEST JUŻ W MIKOŁOWIE.

PIERWSZY W EUROPIE SALON BMW M.

CHCESZ PRZEŻYĆ BLISKIE SPOTKANIE Z MOCĄ?

Przyjdź do salonu BMW M SIKORA w Mikołowie - pierwszego salonu w Europie, w całości dedykowanemu modelom BMW M. To miejsce niezwykłe, stworzone z pasji motoryzacji, jaka cechuje i zarazem napędza Grupę Sikora. W tym wyjątkowym miejscu zagęszczenie koni mechanicznych na metr kwadratowy jest wprost imponujące, bo samochody M tylko czekają, by znaleźć się w swoim naturalnym środowisku - w drodze i na torze!

BMW Black Week.

MOC JEST JUŻ W MIKOŁOWIE

PIERWSZY W EUROPIE SALON BMW M

CHCESZ PRZEŻYĆ BLISKIE SPOTKANIE Z MOCĄ?

Przyjdź do salonu BMW M SIKORA w Mikołowie - pierwszego salonu w Europie, w całości dedykowanemu modelom BMW M. To miejsce niezwykłe, stworzone z pasji motoryzacji, jaka cechuje i zarazem napędza Grupę Sikora. W tym wyjątkowym miejscu zagęszczenie koni mechanicznych na metr kwadratowy jest wprost imponujące, bo samochody M tylko czekają, by znaleźć się w swoim naturalnym środowisku - w drodze i na torze!

Poznaj M.

BMW M2

COUPÉ.

Kompaktowe wymiary w połączeniu z rozwiązaniami układu napędowego i jezdnego zaczerpniętymi z BMW M3 / BMW M4 dają nowej edycji tego dwudrzwiowego modelu fascynującą zwinność i kontrolowane aż do limitu właściwości jezdne. Sześciocylindrowy silnik rzędowy z technologią M TwinPower Turbo o pojemności 3,0 l i mocy 460 KM. Maksymalny moment obrotowy wynoszący 550 Nm dostępny jest w zakresie od 2650 do 5870 obr/min.

BMW M2

BMW M3

Limuzyna.

BMW M3 Limuzyna generuje moc 480 KM i moment obrotowy 550 Nm. Połączenie napędu na tylne koła i optymalnie zestopniowanej 6-biegowej skrzyni manualnej M pozwala na bardzo dynamiczną jazdę i czyni z pojazdu rasowy purystyczny sportowy samochód.
Moc: 480 KM
0-100 km/h w 4.2 s
BMW M3

BMW M3

Touring.

BMW M3 Touring łączy w sobie autentyczne wyścigowe emocje, wyjątkowo indywidualny charakter i większą funkcjonalność. Jego układ napędowy zapewnia fascynujące osiągi i obejmuje 6‑cylindrowy silnik rzędowy M TwinPower Turbo o mocy 375 kW/ 510 KM, 8-stopniową skrzynię M Steptronic z Drivelogic oraz napęd na wszystkie koła M xDrive.
BMW M3

BMW M4

Competition Coupé.

BMW M4 Coupé jest ucieleśnieniem wszystkiego, co wyróżnia BMW M: ponad czterdzieści lat doświadczenia w projektowaniu wyczynowych samochodów o perfekcyjnym współdziałaniu napędu, układu jezdnego, skrzyni biegów i układu kierowniczego.
Moc: 510 KM
0-100 km/h w 3.9 s
BMW M4

BMW M4

Cabrio.

BMW M4 Cabrio oferuje są niesamowicie intensywne wrażenia z jazdy. W tym samochodzie wszystko jest nastawione na potężną dynamiką i zwinne prowadzenie. A liczne technologie zaczerpnięte ze sportów motorowych pozwalają w pełni wykorzystać jego potencjał.
Moc: 374 KM
0-100 km/h w 4,9 s
BMW M4

BMW M5

Limuzyna.

Pełne najnowocześniejszych technologii zapewniających bezpieczeństwo i komfort na co dzień. Innowacyjny napęd na cztery koła M xDrive w BMW M5 o mocy 600 KM (441 kW) daje kierowcy wyczynową sportową limuzynę o niewiarygodnych osiągach, precyzji prowadzenia i zwinności – nowy wymiar czystej radości z jazdy pod znakiem M.
0-100 km/h w 3,3 s
BMW M5

BMW serii 8

Gran Coupé M.

Najwyższe osiągi: 8-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o pojemności skokowej 4,4 l i mocy 460 kW (625 KM) to najmocniejsza jednostka napędowa spośród wszystkich seryjnie produkowanych pojazdów BMW.
0-100 km/h w 3,2 s
BMW serii 8

BMW X3 M.

Wyjątkowe osiągi: wszystkie elementy napędu i układu jezdnego pokazują sportowe korzenie BMW M. W połączeniu z prawdziwym charakterem X zapewniają radość z jazdy M w każdym terenie.
Moc: 510 KM
0-100 w 4.1 s
BMW X3 M

BMW X4 M.

BMW X4 M, które imponuje maksymalnymi osiągami i ekskluzywnością na każdym rodzaju dróg i na torach wyścigowych. Wyróżnia je bardzo zrównoważone połączenie osiągów, komfortu i wydajności.
Moc: 510 KM
0-100 w 4.1 s
BMW X4 M

BMW X5 M.

Wyższość pod każdym względem: BMW X5 M manifestuje swoje przywódcze aspiracje poprzez mocne proporcje, ekskluzywny design M oraz wyjątkowe osiągi. Niezrównana dynamika jazdy czyni BMW X5 M wyjątkowym samochodem.
Moc: 625 KM
0-100 w 3.8 s
BMW X5 M

BMW X6 M.

BMW X6 M to nie tylko bezkompromisowe osiągi, ale też indywidualna, progresywna stylistyka. Typowe dla M wrażenia z jazdy zawsze charakteryzuje wyjątkowa precyzja i zwinność – czy to podczas komfortowej jazdy ze stałą prędkością, czy też na torze wyścigowym.
Moc: 625 KM
0-100 w 3.8 s
BMW X6 M

BMW i7 M70 xDrive Limuzyna.

BMW serii 7 to najmocniejszy model z napędem elektrycznym w całym portfolio BMW Group. Nowe BMW i7 M70 xDrive z silnikami elektrycznymi na przedniej i na tylnej osi generującymi łącznie maksymalną moc systemową 660 KM oraz z układem jezdnym M oferuje idealne połączenie elektromobilności i osiągów, a tym samym niespotykane w segmencie luksusowym wrażenia z jazdy
BMW i7 M70 xDrive Limuzyna

BMW iX M60.

BMW iX M60 łączy koncepcję konsekwentnie ukierunkowaną na zrównoważony rozwój z wyglądem nowoczesnego Sports Activity Vehicle i fascynująco dynamicznymi właściwościami jezdnymi. Tym samym oferuje to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X oraz BMW M GmbH. Dzięki swoim rozwiązaniom technicznym obejmującym również takie obszary jak automatyzacja jazdy, obsługa i łączność nowe BMW iX M60 reprezentuje nowe rozumienie zaawansowanego luksusu, wysokich osiągów i charakteru premium
BMW iX M60

BMW i4 M50.

W pełni elektryczny układ BMW xDrive przekształca wyjątkową moc wynoszącą 544 KM i maksymalny moment obrotowy 795 Nm w doskonałą dynamikę jazdy. Wymaga to precyzyjnego rozdziału momentu obrotowego napędu. Inteligentne połączenie wszystkich układów umożliwia rozdział zadawanego przez kierowcę momentu napędowego na oba silniki tak, aby zagwarantować optymalną w danej sytuacji trakcję i stabilność jazdy oraz dynamikę i wydajność
BMW i4 M50

BMW i5 M60 xDrive Limuzyna.

BMW i5 M60 xDrive to najświeższa odsłona najpopularniejszej limuzyny biznesowej na świecie. Ten w pełni zelektryfikowany model płynnie łączy dynamizm, sportową, agresywną elegancję i cyfrowe innowacje. Zmodernizowany napęd BMW eDrive piątej generacji o mocy 601 KM pozwala przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,8 s, a zasięg na jednym ładowaniu wynosi do 516 km
BMW i5 M60 xDrive Limuzyna

Znajdź M.

Kalendarz wydarzeń.

Prezentacja BMW XM.

Data: 24.11.2022
Miejsce: Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice.

Przedpremierowa prezentacja BMW XM. Pierwszy samochód BMW M o wysokich osiągach z napędem elektrycznym.

Nowe BMW M2 Coupé.

Data: 10.06.2023
Miejsce: Salon BMW M Sikora Mikołów.

Nowe BMW M2 Coupé to podwójna radość z jazdy. Powstało z myślą o pasjonatach prawdziwych sportowych wrażeń i niezapomnianych doznań za kierownicą.

BMW M Festival.

Data: 15.07.2022
Miejsce: Silesia Ring.

Druga edycja BMW M Festival. Kultowa marka, profesjonalny tor wyścigowy i atrakcje gwarantujące szybsze bicie serca.

BMW
M Days.

Data: Szczegóły wkrótce.
Miejsce: Mikołów.

Poczuj BMW M podczas dni otwartych w BMW M Sikora w Mikołowie. Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco.

Kontakt z Doradcą.

Paweł Matuszczyk - BMW M

Paweł Matuszczyk


Z-ca Kierownika sprzedaży samochodów BMW M

Mobile: +48 697 031 781
pawel.matuszczyk@bmw-sikora.pl

Marcin Filuś - BMW M

Marcin Filuś


Doradca ds. Sprzedaży Samochodów M

Mobile: +48 695 410 241
marcin.filus@bmw-sikora.pl

Skontaktuj się z nami i otrzymuj Newsletter z najnowszymi aktualnościami.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Sikora AC Sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody